Scroll Top
E-usuługi
in Nowa Sól
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Nowej Soli uruchomił Platformę Usług Elektronicznych. Oparty na rozwiązaniach firmy GISPartner system umożliwi przyjazne załatwianie szerokiego zakresu spraw bez wychodzenia z domu.

18 października 2019 roku mieszkańcy Nowej Soli zyskali nowe narzędzia do załatwiania wielu urzędowych spraw, które wymagały do tej pory osobistej, często niejednokrotnej, wizyty w przedsiębiorstwie. System Internetowej Obsługi Klienta (iBOK) obejmuje bardzo szeroki zakres spraw. Z jednej strony są to sprawy nie wymagające posiadania konta w systemie, takie jak zgłaszanie awarii, czy możliwość przeglądania map sieci wodno-kanalizacyjnej. Grupa spraw dostępnych dla zalogowanych użytkowników, to m.in. dostęp do e-faktur, płatności on-line, zdalne składanie wniosku na warunki techniczne czy podpisanie umowy.

The system seamlessly integrates the spatial information system with the electronic customer service system. Thanks to that, the location of events and conclusions on the map of the water and sewage network is carried out in an intuitive way and on a map presenting the real and current state of the network.
Wiele integracji, w tym z systemem dziedzinowym, elektronicznym obiegiem dokumentów, płatnościami elektronicznymi i systemem powiadomień SMS, sprawia, że wdrożenie z jednej strony bezkolizyjnie wpisuje się w dotychczasową działalność MZGK, a z drugiej przenosi technologię obsługi klienta na nowy poziom – mówi Kierownik Projektu, Jacek Kałużyński z GISPartner.

Wdrożenie przeprowadziła firma Comp S.A z wykorzystaniem rozwiązań firmy GISPartner sp. z o.o (www.gispartner.pl), dostarczonych przez GeoTechnologies Sp. z o.o.

System dostępny jest na stronie https://e-uslugi.mzgkns.pl. W ramach popularyzacji usługi MZGiK udostępnił na YouTube film instruktażowy (https://www.youtube.com/watch?v=vDyPVqdliE8).

Privacy policy
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać niektóre informacje, zazwyczaj w formie "ciasteczek". W tym miejscu możesz zmienić swoje ustawienia prywatności, ale pamiętaj, że brak wyrażenia zgody może uniemożliwić korzystanie z naszego serwisu.