Scroll Top
SPRAWA24.PL
e-sprawy
SPRAWA24.PL, to chmurowe rozwiązanie wspierające obsługę spraw i automatyczne tworzenie ich dokumentacji dla samorządów i biznesu.

W zeszłym tygodniu w ramach Antykryzysowej Platformy Rozwiązań Technologicznych Polskiego Funduszu Rozwoju mieliśmy przyjemność prezentować rozwiązanie ZGLOS24.PL, które w prosty i tani sposób umożliwia wdrożenie partycypacji społecznej w gminach. Świetnym jego uzupełnieniem jest system elektronicznej obsługi spraw – SPRAWA24.PL. To kolejny chmurowy element pakietu rozwiązań dla jednostek samorządu terytorialnego oferowany przez GISPartner. Poszczególne elementy mogą być wdrażane niezależnie lub jako pakiety, które kompleksowo adresują potrzeby samorządów.

System składa się z trzech głównych elementów. Wdrożenie SPRAWA24.PL jest szybkie, proste i tanie. Zrozumienie idei działania systemu trwa chwilę, dzięki optymalnej koncepcji procesowania spraw, która powstała na bazie wielomiesięcznego doskonalenia rozwiązania w rzeczywistych warunkach działania. Efektem jest narzędzie, które stanowi dla urzędnika rzeczywiste wsparcie, organizując pracę i wprowadzając porządek.

Więcej informacji na sprawa24.pl.

Polityka prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać niektóre informacje, zazwyczaj w formie "ciasteczek". W tym miejscu możesz zmienić swoje ustawienia prywatności, ale pamiętaj, że brak wyrażenia zgody może uniemożliwić korzystanie z naszego serwisu.