Scroll Top
WIEDZA
z wdrożeń
Każdy z wdrożonych przez nas systemów, to narzędzie wspierające codzienne działania naszych Klientów. Dla nas to kolejny krok w doskonaleniu siebie i naszej technologii.
Wyjątkowe portfolio realizacji

GISPartner jest wiodącym dostawcą rozwiązań IT w Polsce z wyjątkowo bogatym portfolio wdrożeń. Są wśród nich systemy GIS, systemy zarządzania procesami i obiegiem dokumentów, zdalna obsługa klientów w systemach eBOK i wiele innych. Nasze doświadczenie przekuwamy na sukcesy Klientów, u których rozwiązania GISPartner od wielu lat obsługują często kluczowe procesy.

Każda skala

Wśród naszych rozwiązań znajdują się zarówno systemy dla małych gmin, jak i potężne wdrożenia dla organów centralnych i biznesu.

Wybór rozwiązań

GIS mamy wpisany w DNA, ale od kilkunastu lat dostarczamy również kompleksowe rozwiązania z zakresu szeroko pojętych e-usług.

dobrana technologia

Udostępniamy naszym Klientom wiodące technologie, niezależnie, czy są to rozwiązania korporacyjne, czy sprawdzony open-source.

Wybrane realizacje
Clear Filters
Geoportal Krajowy – najważniejsza mapa Polski
ISOK – Informatyczny System Osłony Kraju
GAZ SYSTEM – integracja systemów GIS i SAP
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Portal Geostatystyczny z danymi GUS
Ekointerwencja – w walce ze smogiem
MZGK Nowa Sól – zintegrowany e-bok i GIS
Geoportal Dolnego Śląska – mapy na każdą potrzebę
Małopolski System Informacji Przestrzennej
Toruń 3D – wirtualny spacer po mieście
Geoportal Karkonoskiego Parku Narodowego
logo-geoportal
Geoportal Krajowy
Główny Urząd Geodezji i Kartografii

Centralny punkt informacji przestrzennej w Polsce, którego celem jest udostępnienie obywatelom, przedsiębiorcom oraz administracji publicznej informacji przestrzennej użytecznej dla prowadzenia działalności gospodarczej, zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i zarządzania.

Logo GUS portal geostatystyczny
Portal Geostatystyczny
Główny Urząd Statystyczny

Portal Geostatystyczny jest nowoczesnym narzędziem do prezentacji danych statystycznych w ujęciu przestrzennym. Pełni funkcje gromadzenia, prezentowania oraz udostępniania informacji dla szerokiego grona odbiorców.

Logo ISOK
Informatyczny System Osłony Kraju
PGW Wody Polskie

System umożliwia efektywne monitorowanie ryzyka wystąpienia zagrożeń meteorologicznych i hydrologicznych, którego celem jest również powiadamianie o możliwości wystąpienia zagrożeń. Jego istotą jest wsparcie zabezpieczenia Polski przed skutkami wystąpienia ewentualnych zagrożeń.

Logo Wrocław
Geoportal Wrocławia
Urząd Miasta Wrocławia

Stworzony na bazie naszej technologii i rozwijany od ponad 10 lat geoportal udostępniający w jednym miejscu ogromną ilość informacji geoprzestrzennych wrocławskim urzędnikom, biznesowi i mieszkańcom, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju społeczeństwa informacyjnego.

Polityka prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać niektóre informacje, zazwyczaj w formie "ciasteczek". W tym miejscu możesz zmienić swoje ustawienia prywatności, ale pamiętaj, że brak wyrażenia zgody może uniemożliwić korzystanie z naszego serwisu.