Scroll Top
silver partner esri
GISPartner to także Esri Partner, praktycznie od początku działalności. Zrealizowaliśmy wiele wdrożeń ArcGIS, część z nich otrzymała prestiżowe nagrody.
znamy systemy esri dzięki dziesiątkom wdrożeń

Esri Inc., USA to niekwestionowany światowy lider w tworzeniu oprogramowania systemów informacji geograficznej (GIS). Z linii produktów ArcGIS korzystają największe globalne korporacje, jak i tysiące mniejszych klientów, dla których niezawodność i bezpieczeństwo rozwiązań jest biznesowym fundamentem.

GISPartner praktycznie od początku swojej działalności blisko współpracuje z Esri, zarówno wykorzystując jej technologie, jak i prowadząc sprzedaż oprogramowania ArcGIS. Spełniamy rygorystyczne wymagania Esri w zakresie kompetencji zespołu, co potwierdza posiadany przez nas status uczestnika Esri Partner Network.

17 lat doświadczenia we wdrażaniu arcGIS
Jesteśmy partnerem Esri praktycznie od początku istnienia GISPartner. Nasze kompetencje potwiedziliśmy w zakresie:
  • wdrożeń systemów w każdej skali – od lokalnej po wielkie systemy krajowe
  • sprzedaży szerokiego spektrum licencji Esri, w szczególności ArcGIS
  • utrzymania, serwisowania i wsparcia technicznego systemów opartych na Esri
  • szkoleń na każdym poziomie zaawansowania – od podstawowej obsługi po administrację
WYBRANE NAGRODY
  • Special Achievement in GIS Award dla Portalu Geostatystycznego, Główny Urząd Statystyczny
  • Special Achievement in GIS Award dla Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, Policja
wybrane kompetencje gispartner
ArcGIS Pro

Część chmury geoprzestrzennej Esri, będąca odniesieniem dla innych rozwiązań GIS, 64-bitowa aplikacja obsługująca wizualizację danych, zaawansowane analizy, przetwarzanie obrazu, tworzenie map 2D i 3D. Ściśle związany z ArcGIS Online i ArcGIS Enterprise.

ArcGIS Online

Działająca w technologii chmurowej platforma umożliwiająca łączenie ludzi, lokalizacji i danych na interaktywnych mapach. Dzięki inteligentnym, opartych na dane i prostych w korzystaniu narzędziach analitycznych dostarcza wyjątkowych możliwości prezentacji danych.

ArcGIS Desktop

Doceniany przez profesjonalistów na całym świecie fundament platformy ArcGIS służący do tworzenia, analizy, zarządzania i udostępniania informacji w sposób umożliwiający decydentom podejmowanie działań w oparciu o najlepiej zaprezentowane i przeanalizowane dane.

ArcGIS Enterprise

Produkt, od którego rozpoczęła się budowa pakietu ArcGIS, łączący zaawansowane technologie tworzenia map, analitykę przestrzenną i infrastrukturę WEB GIS umożliwiający udostępnianie danych w każdy dogodny dla odbiorcy sposób.

Polityka prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać niektóre informacje, zazwyczaj w formie "ciasteczek". W tym miejscu możesz zmienić swoje ustawienia prywatności, ale pamiętaj, że brak wyrażenia zgody może uniemożliwić korzystanie z naszego serwisu.