Scroll Top
firma silna
zespołem
Wielu z naszych pracowników jest z nami od początku istnienia GISPartner. Doświadczenie naszego interdyscyplinarnego Zespołu jest wyjątkowe.
ponad 100 najlepszych specjalistów

GISPartner to suma ogromnej wiedzy i doświadczenia naszego Zespołu. Łączymy kompetencje fachowców z różnych dziedzin: GIS, geodezji, planowania przestrzennego, kartografii, programowania, matematyki, statystyki, grafiki i UX, bezpieczeństwa systemów i wielu innych.

Tak szeroki zakres wiedzy umożliwia wdrażanie specjalistycznych systemów dla różnorodnych, dedykowanych zastosowań oraz integrację z systemami dziedzinowymi.

Zarząd

foto Andrzej Szostek
Andrzej Szostek
Prezes Zarządu

Prezes i współzałożyciel GISPartner. Pracował przy największych projektach GIS w Polsce. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego.

foto Marcin Bajtek
Marcin Bajtek
Wiceprezes Zarządu

Współzałożyciel i Wiceprezes GISPartner. Prezes i architekt sukcesów spółki – córki GeoTechnologies. Absolwent Politechniki Wrocławskiej.

foto Witold Malina
Witold Malina
Członek Zarządu

Wieloletni członek gremiów zarządczych Asseco Polska. Od 2019 roku Członek Zarządu GISPartner działający z warszawskiego biura.

Polityka prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać niektóre informacje, zazwyczaj w formie "ciasteczek". W tym miejscu możesz zmienić swoje ustawienia prywatności, ale pamiętaj, że brak wyrażenia zgody może uniemożliwić korzystanie z naszego serwisu.