Scroll Top
E-BOK + GIS w Nowej Soli
Zaawansowany portal dla mieszkańca i urzędnika łączący elementy GIS i e-BOK.
Platforma e-usług i gis
Klient

MZGK Nowa Sól

ADRES
e-usługi i GIS w zintegrowanym systemie dla mieszkańców Nowej Soli

Mieszkańcy Nowej Soli zyskali nowe narzędzia do załatwiania wielu urzędowych spraw, które wymagały do tej pory osobistej, często niejednokrotnej, wizyty w przedsiębiorstwie. System Internetowej Obsługi Klienta (iBOK) obejmuje bardzo szeroki zakres spraw. Z jednej strony są to sprawy nie wymagające posiadania konta w systemie, takie jak zgłaszanie awarii, czy możliwość przeglądania map sieci wodno-kanalizacyjnej. Grupa spraw dostępnych dla zalogowanych użytkowników, to m.in. dostęp do e-faktur, płatności on-line, zdalne składanie wniosku na warunki techniczne czy podpisanie umowy.

System w sposób płynny integruje system informacji przestrzennej z systemem elektronicznej obsługi klienta. Dzięki czemu lokalizacja zdarzeń i wniosków na mapie sieci wodno-kanalizacyjnej odbywa się w intuicyjny sposób i na mapie prezentującej rzeczywisty i aktualny stan sieci.

Wiele integracji, w tym z systemem dziedzinowym, elektronicznym obiegiem dokumentów, płatnościami elektronicznymi i systemem powiadomień SMS, sprawia, że wdrożenie z jednej strony bezkolizyjnie wpisuje się w dotychczasową działalność MZGK, a z drugiej przenosi technologię obsługi klienta na nowy poziom – mówi Kierownik Projektu, Jacek Kałużyński z GISPartner.

Wdrożenie przeprowadziła firma Comp S.A z wykorzystaniem rozwiązań firmy GISPartner sp. z o.o, dostarczonych przez GeoTechnologies Sp. z o.o.

Zobacz również
Clear Filters
Geoportal Krajowy – najważniejsza mapa Polski
ISOK – Informatyczny System Osłony Kraju
GAZ SYSTEM – integracja systemów GIS i SAP
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Portal Geostatystyczny z danymi GUS
Ekointerwencja – w walce ze smogiem
MZGK Nowa Sól – zintegrowany e-bok i GIS
Geoportal Dolnego Śląska – mapy na każdą potrzebę
Polityka prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać niektóre informacje, zazwyczaj w formie "ciasteczek". W tym miejscu możesz zmienić swoje ustawienia prywatności, ale pamiętaj, że brak wyrażenia zgody może uniemożliwić korzystanie z naszego serwisu.