Scroll Top
Platforma 
imap
Autorska platforma GISPartner umożliwiająca oferowanie dedykowanych rozwiązań z zakresu GIS/SIP w praktycznie każdej branży i dla każdego zastosowania.

GISPartner przez lata swojej bardzo aktywnej obecności na rynku IT opracował własną technologię, która stanowi bazę dla rozwiązań i produktów informatycznych dla swoich klientów, w szczególności w zakresie GIS. Jest nią Platforma iMap, która dzięki swoim cechom stała się punktem odniesienia dla systemów informacji przestrzennej w Polsce.

kluczowe cechy platformy

iMAP to potężny system, który dzięki swojej elastyczności jest wykorzystywany w bardzo szerokim funkcjonalnie zakresie wdrożeń.

Poniżej wymieniamy jedynie kilka cech iMAP pokazujących potencjał narzędzia.

 • Wykorzystanie nowoczesnych komponentów programistycznych
 • Dostępność nowoczesnych rozwiązań (chmura, mobile, 3D i inne)
 • Zgodność ze standardami krajowymi i Unii Europejskiej, w tym INSPIRE (usługi CSW, WMS, WFS i inne)
 • Skalowalność rozwiązania w zakresie funkcji – możliwość rozbudowy
 • Wysoka wydajność, w tym przy dużych obciążeniach
 • Wysoka niezawodność i stabilność
 • Możliwość budowy portali tematycznych GIS/SIP
 • Zaawansowane możliwości integracji danych i usług
 • Integracja z innymi systemami urzędowymi
 • Bezpieczny dostęp i autoryzacja
 • Zaawansowane zarządzanie prawami dostępu
 • Pełna współpraca z rozwiązaniami firmy Esri
wiodąca technologia gis

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i zaawansowanych narzędzi aplikacja przenosi część funkcjonalności dostępnych do tej pory jedynie na platformach desktop na rozwiązanie internetowe (np. tworzenie dokumentów, edycja graficzna i opisowa danych przestrzennych), wymiernie zwiększając ich dostępność dla użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych klientów.

Elastyczność platformy umożliwia wykorzystanie jej zalet w szerokim zakresie wdrożeń i u praktycznie każdego klienta, od jednostek administracji publicznej po koncerny paliwowe zarządzające złożoną infrastrukturą.

Platforma iMap daje możliwość budowy rozwiązań, które pozwalają dotrzeć z istotną informacją do szerokiego grona użytkowników. Narzędzia wyszukiwania obiektów przestrzennych umożliwiają odnajdywanie wybranych lokalizacji w treści interaktywnej mapy. Identyfikacja wybranych obiektów wraz z ich relacjami do innych zasobów danych umożliwia zbudowanie kompleksowego obrazu rzeczywistości.

Platforma iMap to wszechstronnie sprawdzona technologia, w oparciu o którą powstają rozwiązania wydaje, stabilne, bezpieczne i użyteczne. Rozwiązania, które sprawiają, że funkcjonowanie organizacji i ich klientów staje się nie tylko prostsze, ale przede wszystkim efektywniejsze finansowo i czasowo.

Oparty na technologii iMAP system nie tylko został dokładnie dostosowany do naszych wymagań, ale także zachowuje wzorową bezawaryjność mimo dużych obciążeń.
Polityka prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać niektóre informacje, zazwyczaj w formie "ciasteczek". W tym miejscu możesz zmienić swoje ustawienia prywatności, ale pamiętaj, że brak wyrażenia zgody może uniemożliwić korzystanie z naszego serwisu.