Scroll Top
twoja mapa
rozwiązań IT
Zaczynaliśmy od budowy pozycji lidera w zakresie rozwiązań GIS. Teraz oferujemy zintegrowane, zaawansowane systemy IT dla samorządów, administracji publicznej i biznesu, praktycznie w każdej skali.
informacja przestrzenna

Potężne narzędzia GIS o szerokim wachlarzu zastosowań i odbiorców. Zaawansowane funkcjonalnie, proste w obsłudze.

e-usługi

Wsparcie obsługi procesów i interesantów przez elektroniczne biuro obsługi oraz automatyczne generowanie dokumentów.

zaawansowane integracje

Nieograniczone możliwości integracji z systemami zewnętrznymi od obiegu dokumentów po systemy klasy ERP/EAM.

z naszych rozwiązań
codziennie korzystają
miliony użytkowników

GISPartner jest wiodącym polskim dostawcą oprogramowania, w szczególności budowanego na bazie systemów informacji geograficznej (GIS/SIP/SIT). Wśród opartych na autorskiej platformie iMap wdrożeń znajdują się najbardziej prestiżowi klienci, w tym instytucje administracji publicznej. Zrealizowaliśmy projekty o znaczeniu strategicznym na poziomie zarówno krajowym, jak i regionalnym. Na liście uruchomionych systemów znajdują się również projekty transgraniczne.

Nasze rozwiązania obejmują szeroki zakres zastosowań. Wspomagają procesy planowania, monitoringu i zarządzania. Dają możliwość efektywnego i przyjaznego użytkownikom wykorzystania gromadzonych danych, zarówno wewnątrz organizacji, jak i przez klienta zewnętrznego. Przyczyniając się do optymalizacji procesów i ułatwienia dostępu do danych szerzymy ideę społeczeństwa informacyjnego. Dostarczając rozwiązania obsługujące e-usługi dajemy narzędzie w wydatny sposób poprawiające wizerunek instytucji w jej otoczeniu.

Klientom zapewniamy nie tylko innowacyjne, sprawdzone przez niezliczone wdrożenia rozwiązania, ale i tak istotną w przypadku projektów IT stabilność. Firma istnieje od 2003 roku i, prócz wrocławskiej centrali, posiada oddziały w kilku miastach w Polsce. Przy wielu projektach współdziałamy z GeoTechnologies sp. z o.o., spółką której od 2011 roku jesteśmy właścicielem.

nasze wartości

GISPartner działa na rynku IT od 2003 roku i konsekwentnie buduje swoją pozycję na filozofii wypływającej z wartości współdzielonych przez Zespół.

Innowacyjność

Szukamy z Klientem i dla Klienta rozwiązań i technologii, które są najlepsze dla konkretnego przypadku. Chcemy być dumni z każdego wdrożenia i mieć świadomość, że w zadanych ramach finansowych i czasowych stworzyliśmy produkt optymalny.

Kompetencja

Wiedza jest naszą siłą. Jesteśmy aktywnym uczestnikiem technologicznych przemian. Współpracując z nami Klient ma świadomość czerpania korzyści z najnowszych i najlepszych dostępnych rozwiązań IT.

Doświadczenie

Wierzymy, że nic nie kształtuje lepiej drogi prowadzenia złożonych projektów IT niż wielokrotne po niej przejście. Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów, zazwyczaj w dużej skali, o wysokim poziomie technologicznego zaawansowania, często pod presją terminów. Każde z tych doświadczeń analizujemy, by przy kolejnym wdrożeniu dostarczyć Klientowi jeszcze lepszego doświadczenia.

Odpowiedzialność

Nasze rozwiązania stanowią często element krytycznych ścieżek w organizacjach. Wśród naszych realizacji znajdują się takie o znaczeniu dla bezpieczeństwa państwa. My zawsze czujemy współodpowiedzialność za procesy realizowane naszymi systemami u Klienta. Przekłada się to zarówno na architekturę samych rozwiązań, jak i na jakość obsługi klienta. Szczególnie w zakresie zapewnienia bezawaryjności działania.

Empatia

Pracujemy z ludźmi i dla ludzi. Mocno pracujemy nad tym, żeby w maksymalnym stopniu zrozumieć potrzeby Klienta i klientów Klienta. Rozwiązanie, które powstanie ma być przyjazne dla obu tych grup. Ma sprawiać, że zarówno członkowie organizacji, jak i osoby korzystające z jej usług po prostu czują się lepiej.

historia
Zaczynaliśmy jako grupa pasjonatów technologii GIS. Dziś dostarczamy najbardziej złożone systemy dla największych klientów.
2003
powstanie firmy: podpisanie aktu notarialnego we Wrocławiu
2003
uzyskanie statusu Business Partner Esri Polska
2011
zakup firmy GeoTechnologies sp. o. o.
2013
Gazela Biznesu
2016
uruchomienie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa
2019
uruchomienie Informatycznego Systemu Osłony Kraju (ISOK)
2020
wdrożenie systemu walki ze smogiem Ekointerwencja
Polityka prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać niektóre informacje, zazwyczaj w formie "ciasteczek". W tym miejscu możesz zmienić swoje ustawienia prywatności, ale pamiętaj, że brak wyrażenia zgody może uniemożliwić korzystanie z naszego serwisu.