Scroll Top
odszedł
lech nowogrodzki
Odszedł Lech Nowogrodzki

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu Lecha Nowogrodzkiego. Zapamiętamy go takim jakim był – człowiekiem niezwykłym, którego możemy nazwać prawdziwym przyjacielem. Leszek, to także osoba, bez obecności której nie powstałby GISPartner. Towarzyszył nam od samego początku naszej drogi w świecie GIS. Bez jego dobrego słowa, bez jego pomocy w wielu trudnych momentach nie zaszlibyśmy tak daleko. Przez lata budował i rozwijał cały polski rynek systemów informacji przestrzennej, którego staliśmy się częścią właśnie dzięki Lechowi.

Niezwykłą skromność łączył z bezkompromisową uczciwością i przywiązaniem do etyki w biznesie. Zawsze na pierwszym miejscu stawiał człowieka. Tego nas uczył od samego początku. To lekcje, które zostaną z nami na zawsze. Jesteśmy mu za to wdzięczni.

Smutek pożegnania przeplata się z ciepłem wielu wspomnień jakie przewijają się dziś przez nasze głowy. Nasze i wielu pracowników GISPartner, którzy go znali. Dziękujemy losowi, że dał nam przywilej posiadania takiego przyjaciela. Leszku, byłeś dla nas zawsze bardzo ważny i taki na zawsze pozostaniesz.

Andrzej Szostek, Marcin Bajtek, Pracownicy GISPartner

Posty powiązane

Polityka prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać niektóre informacje, zazwyczaj w formie "ciasteczek". W tym miejscu możesz zmienić swoje ustawienia prywatności, ale pamiętaj, że brak wyrażenia zgody może uniemożliwić korzystanie z naszego serwisu.