Mapy
cmentarzy
Orientacja na olsztyńskich cmentarzach ułatwiona dzięki wdrożonej przez GISPartner szczegółowej mapie nagrobków z możliwością ich wyszukiwania.

GISPartner przy bliskiej współpracy z Urzędem Miasta Olsztyn przygotował aplikację umożliwiającą odnalezienie nagrobka na olsztyńskich cmentarzach. W związku z tym, że na terenie Olsztyna istnieją cmentarze o rozległej powierzchni UM Olsztyna postanowił pomóc zarówno mieszkańcom jak i osobom przyjezdnym w odnalezieniu bliskich na mapie.

Aplikacja posiada dane dla cmentarzy Dywity oraz na ul. Poprzecznej. Możemy skorzystać z wyszukiwarki imion i nazwisk, która wskaże nam nagrobki z danym nazwiskiem. Z listy wybieramy, ten który nas interesuje. Następnie zostaniemy do niego przybliżeni na mapie, możemy też wydrukować mapę poglądową, dzięki której bez problemu dotrzemy na interesujące nas miejsce.

W  karcie informacyjnej nagrobka znajdują się dane tj.  imię i nazwisko pochowanego, zdjęcie nagrobka, data urodzenia i śmierci, nazwa cmentarza oraz lokalizacja (spoczywa w sektorze…, w rzędzie…, grobie nr…). Jeżeli w jednym miejscu spoczywa więcej osób, taka informacja jest również dostępna, wystarczy użyć przycisku nawigacyjnego by przejść do danych kolejnej osoby.

Każdy nagrobek można zidentyfikować z poziomu mapy, poprzez kliknięcie w jego obrys. Wyświetlą się informacje takie same jak przy wyszukiwaniu.

Od strony administracyjnej aplikacja wyposażona jest w narzędzia do dokładnego odwzorowania położenia nagrobka (rysowania, obracania obiektu, wpisywania wartości – długość i szerokość). Dane pochodzą z bazy uzupełnianej przez UM Olsztyn.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

KOŁOBRZEG rozbudowuje system GIS
20200716 Kołobrzeg instagram
SPRAWA24.PL – system elektronicznej obsługi spraw
news-20200608-sprawa24
ZGLOS24.PL – system do partycypacji społecznej
news-20200422-zglos24
Ekointerwencja pomaga walczyć ze smogiem
news-20200310-ekointerwencja
Ogromna popularność geoportalu
news-20200107-geoportal-screen
eBOK w Nowej Soli
news-20191021-nowasol-screen
System ISOK
news-20190226-isok-screen
SIP Police
news-20180118-sippolice-screen
GUGIK CAPAP
news-20170613-capap-screen
Mapa olsztyńskich cmentarzy
news-20161028-olsztyncmentarze
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
news-20161025-kmzb-screen
Polityka prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać niektóre informacje, zazwyczaj w formie "ciasteczek". W tym miejscu możesz zmienić swoje ustawienia prywatności, ale pamiętaj, że brak wyrażenia zgody może uniemożliwić korzystanie z naszego serwisu.