Scroll Top
Mapy
cmentarzy
Orientacja na olsztyńskich cmentarzach ułatwiona dzięki wdrożonej przez GISPartner szczegółowej mapie nagrobków z możliwością ich wyszukiwania.

GISPartner przy bliskiej współpracy z Urzędem Miasta Olsztyn przygotował aplikację umożliwiającą odnalezienie nagrobka na olsztyńskich cmentarzach. W związku z tym, że na terenie Olsztyna istnieją cmentarze o rozległej powierzchni UM Olsztyna postanowił pomóc zarówno mieszkańcom jak i osobom przyjezdnym w odnalezieniu bliskich na mapie.

Aplikacja posiada dane dla cmentarzy Dywity oraz na ul. Poprzecznej. Możemy skorzystać z wyszukiwarki imion i nazwisk, która wskaże nam nagrobki z danym nazwiskiem. Z listy wybieramy, ten który nas interesuje. Następnie zostaniemy do niego przybliżeni na mapie, możemy też wydrukować mapę poglądową, dzięki której bez problemu dotrzemy na interesujące nas miejsce.

W  karcie informacyjnej nagrobka znajdują się dane tj.  imię i nazwisko pochowanego, zdjęcie nagrobka, data urodzenia i śmierci, nazwa cmentarza oraz lokalizacja (spoczywa w sektorze…, w rzędzie…, grobie nr…). Jeżeli w jednym miejscu spoczywa więcej osób, taka informacja jest również dostępna, wystarczy użyć przycisku nawigacyjnego by przejść do danych kolejnej osoby.

Każdy nagrobek można zidentyfikować z poziomu mapy, poprzez kliknięcie w jego obrys. Wyświetlą się informacje takie same jak przy wyszukiwaniu.

Od strony administracyjnej aplikacja wyposażona jest w narzędzia do dokładnego odwzorowania położenia nagrobka (rysowania, obracania obiektu, wpisywania wartości – długość i szerokość). Dane pochodzą z bazy uzupełnianej przez UM Olsztyn.

Polityka prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać niektóre informacje, zazwyczaj w formie "ciasteczek". W tym miejscu możesz zmienić swoje ustawienia prywatności, ale pamiętaj, że brak wyrażenia zgody może uniemożliwić korzystanie z naszego serwisu.