Scroll Top
ZGLOS24.PL
z aplikacjami
Nowe aplikacje mobilne w systemie partycypacji społecznej ZGLOS24.PL

Najszybszy sposób na zgłoszenie lokalnym władzom nielegalnego wysypiska, uszkodzonej wiaty przystankowej, nieświecącej latarni lub jakiegokolwiek innego problemu czy sugestii? ZGLOS24.PL – równie proste użytkowaniu, jak i we wdrożeniu. Chmurowy system partycypacji społecznej teraz z aplikacjami mobilnymi (Android i iOS).

Trzy kroki do wysłania zgłoszenia po zainstalowaniu aplikacji.
1. Uruchamiasz aplikację, która automatycznie zlokalizuje na mapie Twoją pozycję. Zgłoszenia możliwe są na obszarach, na których gmina uruchomiła usługę (jeżeli jeszcze to nie nastąpiło wejdź na zglos24.pl/dodaj).
2. Wybierasz kategorię zgłoszenia. W kilku słowach możesz opisać problem i/lub dodaj zdjęcie lub film.
3. Naciskasz wyślij, a system ZGLOS24.PL zajmuje się resztą!

Zgłoszenie trafi automatycznie do właściwej instytucji. Jeżeli zaznaczysz opcję powiadomień aplikacja będzie informowała Cię na bieżąco o statusie zgłoszenia. Wszystko bez konieczności rejestracji, czy podawania danych osobowych!

W aplikacji zgłosisz m.in.:
* Sugestie
– Oznaczmy niebezpieczne miejsce
– Posadźmy drzewo
– Zmieńmy organizację ruchu
– Inne sugestie
* Konieczność interwencji
– Nieprawidłowe parkowanie
– Nieświecąca latarnia
– Odpady
– Potrzebna pomoc społeczna
– Uszkodzona droga
– Uszkodzone mienie publiczne
– Wypalanie traw
– Zanieczyszczenie powietrza
– Znęcanie się nad zwierzętami
– Inne zgłoszenie

Nasze rozwiązanie od lat wspiera działania Policji przyczyniając się każdego dnia do poprawy bezpieczeństwa w Polsce. ZGLOS24.PL, to najprostszy sposób, by wspólnie poprawiać jakość życia w twojej okolicy!

System ZGLOS24.PL działa w gminach, które wdrożyły usługę. Jeżeli chcesz, żeby również w Twojej okolicy było możliwe wysyłanie zgłoszeń za pomocą aplikacji wejdź na zglos24.pl/dodaj i poinformuj gminę o ZGLOS24.PL!

ZGLOS24.PL – lokalizujemy to, co ważne.

Privacy policy
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać niektóre informacje, zazwyczaj w formie "ciasteczek". W tym miejscu możesz zmienić swoje ustawienia prywatności, ale pamiętaj, że brak wyrażenia zgody może uniemożliwić korzystanie z naszego serwisu.