Scroll Top
analityka dla
KAS
Zaawansowany system analityczny dla Krajowej Administracji Skarbowej.

GISPartner, w ramach konsorcjum, ma przyjemność uczestniczyć w kolejnym informatycznym wyzwaniu na polskiej drodze do cyfryzacji. Głównym celem projektu „Przestrzenne dane statystyczne w systemie informacyjnym państwa” jest poszerzenie zakresu oraz dostępności informacji statystycznych i metod analiz geostatystycznych wykorzystujących zasoby statystyki publicznej, które to informacje i analizy, poprzez swą referencyjność, są istotnym składnikiem systemu informacyjnego państwa.

Dzięki poszerzeniu o nowe i rozbudowie obecnych usług Portalu Geostatystycznego, będzie on prezentował posiadane przez statystykę publiczną dane oraz wyniki analiz geostatystycznych, krytyczne dla funkcjonowania państwa, samorządów i społeczności lokalnych. Będą one mogły być prezentowane w dogodnej formie graficznej (głównie mapowej), przyspieszając podejmowanie procesów decyzyjnych.

Posty powiązane

Polityka prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać niektóre informacje, zazwyczaj w formie "ciasteczek". W tym miejscu możesz zmienić swoje ustawienia prywatności, ale pamiętaj, że brak wyrażenia zgody może uniemożliwić korzystanie z naszego serwisu.