Specjalista GIS

Miejsce pracy:
Wrocław, Warszawa

Zakres zadań:

  • Przetwarzanie danych
  • Projektowanie struktur baz danych
  • Testowanie i konfiguracja aplikacji
  • Utrzymywanie kontaktów z Klientami

Wymagania:

  • Znajomość oprogramowania GIS np. ArcGIS, QGIS
  • Znajomość bazy danych np. Oracle, PostgresSQL, MS SQL Server

Mile widziane:

  • Znajomość języka SQL i procedur baz danych
  • Znajomość języków programowania Java lub Python
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych i technicznych
  • Zainteresowanie rozwojem w obszarze geoinformatyki
  • Wiedza na temat systemów informacji geograficznej
  • Znajomość standardów OGC
  • Motywacja do uczenia się i poszerzania kompetencji
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole
  • duże możliwości rozwoju osobistego i awansu
  • rozwijanie samodzielności w działaniach
  • ciekawe portfolio projektów

0/50
Podaj pełne imię i nazwisko
Podaj numer telefonu kontaktowego (same cyfry)
Wstaw plik ze swoim CV (najlepiej w formacie PDF)
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych wyłącznie do celów rekrutacyjnych.

Pola z (*) są obowiązkowe.