Specjalista ds. wsparcia sprzedaży GIS/IT

Miejsce pracy:
Wrocław

Zakres zadań – wsparcie sprzedaży w zakresie:

  • pozyskiwania nowych klientów i budowania z nimi długoterminowych relacji biznesowych
  • przygotowania i prowadzenia prezentacji handlowych
  • przygotowywania ofert i umów dla Klientów
  • opieki nad aktualnymi klientami i utrzymywanie pozytywnych relacji
  • działań marketingowo-promocyjnych
  • telefonicznego umawiania spotkań z Klientami
  • bieżącego monitoringu rynku dla celów sprzedażowo-marketingowych

Wymagania:

  • wysokie zdolności komunikacyjne i prezentacyjne, umiejętność przygotowywania prezentacji
  • skuteczność w realizacji zadań i celów sprzedażowych
  • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista
  • motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji
  • minimum wykształcenie średnie
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży w branży GIS/IT

Co oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole
  • duże możliwości rozwoju osobistego i awansu
  • rozwijanie samodzielności w działaniach
  • ciekawe portfolio projektów.

0/50
Podaj pełne imię i nazwisko
Podaj numer telefonu kontaktowego (same cyfry)
Wstaw plik ze swoim CV (najlepiej w formacie PDF)
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych wyłącznie do celów rekrutacyjnych.

Pola z (*) są obowiązkowe.