Programista QGIS

GISPartner Sp. z o.o., realizuje aktualnie szereg bardzo ciekawych oraz unikalnych i nowatorskich projektów informatycznych związanych z geoinformatyką oraz szeroko rozumianymi systemami GIS. Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam angażować się w realizacji ambitnych i prestiżowych przedsięwzięć, co zaowocowało stworzeniem przez nas kluczowych systemów informatycznych GIS w Polsce.
Obecne zaangażowanie firmy w wiele projektów jednocześnie otwiera przed nami szereg wyzwań, do realizacji których potrzebujemy Ciebie.

Miejsce pracy:
Wrocław, Warszawa, Lublin lub zdalnie.

Zakres zadań:
• Rozbudowa oprogramowania klasy desktop QGIS
• Udział w projektowaniu i tworzeniu złożonych systemów informatycznych,
• poszukiwanie optymalnych rozwiązań technologicznych
• Dokumentowanie prac nad kodem,
• Testowanie wytworzonych funkcjonalności.

Wymagania:
• Doświadczenie w programowaniu w języku Python i/ lub C++
• Znajomość QGIS
• Znajomość środowiska Visual Studio
• Samodzielność i dobra organizacja
• Kreatywność w zakresie poszukiwania rozwiązań
• Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
• Wysoka komunikatywność

Mile widziane:
• Doświadczenie w programowaniu aplikacji/ wtyczek opartych na QGIS

Co oferujemy:
• pracę w doświadczonym zespole
• duże możliwości rozwoju osobistego i awansu
• rozwijanie samodzielności w działaniach
• ciekawe portfolio Projektów
• zarobki w zależności od umiejętności i doświadczenia

Dołączając do naszego zespołu z pewnością nie doświadczysz nudy i znużenia monotonia pracy. Jednocześnie będąc częścią naszego zespołu masz szansę być uczestnikiem w realizacji dużych i ciekawych systemów z których korzystają tysiące ludzi każdego dnia. Zapraszamy do złożenia aplikacji nawet jeśli nie jesteś pewny czy ta branża jest dla Ciebie. Porozmawiać zawsze warto.

0/30
Podaj pełne imię i nazwisko
Podaj numer telefonu kontaktowego (same cyfry)
Wstaw plik ze swoim CV (najlepiej w formacie PDF)
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych wyłącznie do celów rekrutacyjnych.

Pola z (*) są obowiązkowe.