Programista Java/JavaScript

Miejsce pracy:
Wrocław, Świdnica, Lublin, Warszawa

GISPartner Sp. z o.o., realizuje aktualnie szereg bardzo ciekawych oraz unikalnych i nowatorskich projektów informatycznych związanych z geoinformatyką oraz szeroko rozumianymi systemami GIS. Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam angażować się w realizacji ambitnych i prestiżowych przedsięwzięć, co zaowocowało stworzeniem przez nas kluczowych systemów informatycznych GIS w Polsce.
Obecne zaangażowanie firmy w wiele projektów jednocześnie otwiera przed nami szereg wyzwań, do realizacji których potrzebujemy Ciebie.

Poszukujemy osób:
• Otwartych na nowe doświadczenie,
• Chcących budować swoje kompetencje w bardzo ciekawym obszarze informatyki,
• Zaangażowanych i dociekliwych,
• Kreatywnych,
• Umiejących pracować w zespole,
• Chcących uczestniczyć w ciekawych a jednocześnie innowacyjnych i unikalnych projektach.
Osoby zainteresowane dołączeniem do nas powinny mieć:
• Znajomość języka programowania Java/ JavaScript,
• Znajomość jednego z popularnych frameworków (Polymer, AngularJS, Angular 2, React), HTML , CSS, Node.js,
• Doświadczenie w pracy jako programista,
• Samodzielność i dobrą organizację,
• Kreatywność w zakresie poszukiwania rozwiązań,
• Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
• Wysoką komunikatywność.

Ponadto mile widziane będą:
• Znajomość środowiska Eclipse oraz GWT, Vaadin, Python,
• Znajomość zagadnień XML, JSON, API REST,
• Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę Android lub mobilnych aplikacji hybrydowych.

Zakres zadań:
• Tworzenie i wdrażanie oprogramowania front-end lub back-end,
• Udział w projektowaniu i tworzeniu złożonych systemów informatycznych,
• Poszukiwanie optymalnych rozwiązań technologicznych,
• Dokumentowanie prac nad kodem,
• Testowanie wytworzonych funkcjonalności.

Oferujemy:
• Udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach, który będzie źródłem dużej satysfakcji zawodowej i osobistej,
• Uczestnictwo w zespole doświadczonych specjalistów, od których można wiele się nauczyć a jednocześnie samemu wiele wnieść,
• Godziny pracy, które są elastyczne i mogą być optymalnie ustalone,
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju,
• Kartę Multisport.

Dołączając do naszego zespołu z pewnością nie doświadczysz nudy i znużenia monotonia pracy. Jednocześnie będąc częścią naszego zespołu masz szansę być uczestnikiem w realizacji dużych i ciekawych systemów z których korzystają tysiące ludzi każdego dnia. Zapraszamy do złożenia aplikacji nawet jeśli nie jesteś pewny czy ta branża jest dla Ciebie. Porozmawiać zawsze warto.

0/50
Podaj pełne imię i nazwisko
Podaj numer telefonu kontaktowego (same cyfry)
Wstaw plik ze swoim CV (najlepiej w formacie PDF)
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych wyłącznie do celów rekrutacyjnych.

Pola z (*) są obowiązkowe.