Main Content

SIP Świdnica - geodezja

Firma GISPartner zrealizowała w ramach umowy ze Starostwem Powiatowym w Świdnicy projekt wdrożenia portalu mapowego będącego częścią Powiatowego Systemu Informacji Przestrzennej - SIP Świdnica

Projekt wykonano z wykorzystaniem zasobów danych i przeznaczeniem głównie dla Powiatowego Biura Geodezji i Katastru w Świdnicy.

Dane geodezyjne publikowane w portalu to przede wszystkim: Ewidencja Gruntów i Budynków, osnowa geodezyjna, mapy glebowe i ortofotomapa.

Portal zrealizowany został w oparciu o platformę ESRI AGS Standard Enterprise oraz z wykorzystaniem licencji produktu GISPartner webowej aplikacji iMap 4.0. Istotnym z punktu widzenia Klienta było wdrożenie w wersji Intranetowej – przeznaczonej dla urzędników - narzędzia raportów z ewidencji gruntów.

Realizacja ta jest swoistym wdrożeniem pilotażowym, bazowym z możliwością rozbudowy systemu i wdrożenia go w gminach powiatu. W zamyśle jest stworzenie zintegrowanego systemu informacji przestrzennej na wzór np. systemu Powiatu Wrocławskiego – wroSIP.

mapa powiatu
Powiększ
mapa powiatu
wyszukiwanie
Powiększ
wyszukiwanie
identyfikacja
Powiększ
identyfikacja
raport z ewidencji gruntów
Powiększ
raport z ewidencji gruntów

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Dowiedz się więcej.