Main Content

Oferta GISPartner

Samorządy

Samorządy

Aplikacja desktopowa zaprojektowana w modułach zadaniowych dla wspomagania ...

Portale mapowe

Portale mapowe

Narzędzie do publikacji informacji przestrzennej w postaci portali intra- i ...

Spółki sieciowe

Spółki sieciowe

Oprogramowanie GIS dla przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych do zarządzania ...

Oferta firmy GISPartner

Według badań brytyjskiej Ordnance Survey, potwierdzonych krajowymi doświadczeniami, 70 – 80% decyzji podejmowanych na wszystkich szczeblach zarządzania w administracji publicznej ma związek z przestrzenią geograficzną.

Stworzenie wspólnej infrastruktury informacji przestrzennej oraz skoordynowanie działań w zakresie gromadzenia i udostępniania informacji przestrzennej zarówno na poziomie europejskim, krajowym jak i regionalnym to także cele Unii Europejskiej (dyrektywa UE – INSPIRE).

GISPartner projektuje, wdraża i serwisuje oprogramowanie z zakresu GIS, dedykowane aplikacje desktopowe i portale mapowe (System Informacji Przestrzennej) wykorzystywane do sprawnego przechowywania, przetwarzania i zarządzania danymi przestrzennymi. Bogata funkcjonalność narzędzi GIS pozwala na przeprowadzenie szeregu analiz geoprzestrzennych oraz monitoring wspomagający procesy planowania przestrzennego, zarządzania infrastrukturą i nieruchomościami, zarządzania zasobami naturalnymi, realizację polityki społecznej i promocję na wszystkich poziomach administracji.

Firma zajmuje się również opracowywaniem danych mapowych i opisowych – wykonywaniem map, planów i modeli terenu, numerycznych modeli terenu, wizualizacją obiektów oraz zjawisk przestrzennych w widoku 3D, a także tworzeniem dedykowanych animacji.

Dodatkowo GISPartner oferuje pełne wsparcie techniczne, konsultacje i szkolenia.

INSPIRE Dyrektywa INSPIRE

INSPIRE

Projektowanie i wdrażanie rozwiązań zgodnych z dyrektywą INSPIRE ... czytaj dalej INSPIRE

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Dowiedz się więcej.