Main Content

Nasi partnerzy

GeoTechnologies

logo_geotec
Powiększ
logo_geotec

Od września 2011 roku właścicielem spółki GeoTechnologies jest firma GISPartner Sp. z o.o. . Synergia doświadczeń firm wpływa korzystnie na jakość dostarczanych produktów. Obie firmy, we współpracy, realizują projekty polegające na wdrażaniu zaawansowanych systemów GISowych w jednostkach administracji państwowej i samorządowej oraz jednostkach środowiskowych.

Firma GeoTechnologies Sp. z o.o. powstała w 2002 roku. Jest renomowanym producentem oprogramowania dla urzędów administracji państwowej i samorządowej. Produkty tworzy w oparciu o najlepsze światowe rozwiązania informatyczne. Dostarczane przez GeoTechnologies aplikacje dają możliwość łatwego gromadzenia, aktualizacji i archiwizacji danych. Umożliwiają także wykonywanie zaawansowanych analiz i raportów, a przede wszystkim zapewniają spójność i otwartą strukturę baz danych, gwarantując jednocześnie właściwą ich ochronę oraz ściśle określony dostęp do jej zasobów.

Firma, w swojej działalności nie ogranicza się do sprzedaży gotowego produktu, ale dzięki bezpośredniej współpracy z klientem i analizie jego potrzeb tworzy modyfikacje produktowe, ściśle dopasowane do jego potrzeb. Oferowane usługi mają charakter kompleksowy - firma zapewnia stały nadzór autorski nad projektem (zarówno w czasie wdrożenia jak i po jego zakończeniu), konwersję danych, szkolenia, a także dostawę najwyższej klasy sprzętu oraz inne usługi zależne od potrzeb klienta.

Misją firmy jest zaproponowanie jednostkom administracji publicznej możliwości kompleksowego, wygodnego, ściśle dostosowanego do obowiązków i do potrzeb pozyskiwania i korzystania z informacji o charakterze przestrzennym, oraz wszelkich danych z nimi się wiążących.

W ramach rozwiązań informatycznych GeoTechnologies oferuje m.in. aplikacje służące do:

  • usprawniania procesu przepływu informacji wewnątrz organizacji,
  • gromadzenia i udostępniania danych w ramach systemów ewidencji gruntów, budynków i lokali,
  • wykonywania analiz i raportów na potrzeby SIP,
  • wykonywania map numerycznych,
  • gromadzenia oraz udostępniania danych opisowych i graficznych np. w ramach wybranych rejestrów prowadzonych w urzędach gminy, starostwach powiatowych, instytucjach branżowych, itp.,
  • zaspokojenia wszelkich potrzeb klienta, w oparciu o podaną przez niego specyfikację.

ESRI Polska

W ramach programu Business Partner Programme (BPP) GISPartner Sp. z o.o., współpracuje z firmą ESRI Polska Sp. z.o.o. -  wyłącznym dystrybutorem w Polsce oprogramowania firmy ESRI, Inc., USA, światowego lidera w tworzeniu oprogramowania Systemów Informacji Geograficznej (GIS). Status Business Partner ESRI stanowi potwierdzenie kompetencji naszego zespołu oraz profesjonalizmu w zakresie oferowanych usług.

W maju 2005 roku podpisano "Porozumienie o strategicznej współpracy w zakresie budowy systemów GIS dla ochrony środowiska i gospodarki wodnej".

Współpraca z ESRI Polska obejmuje popularyzację platformy ESRI jako wysokiej jakości oprogramowania wykorzystywanego w specjalistycznych rozwiązaniach na całym świecie, poprzez podejmowanie prac przy projektach geoinformatycznych zlecanych przez podmioty rodzime jak i zagraniczne. Kooperacja ma również na celu wzajemne wspieranie się wiedzą oraz informacjami, a także wspólne działanie na rzecz edukacji i promocji w dziedzinie systemów informacji przestrzennej ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju społeczeństwa informacyjnego.

con terra GmbH

con_terra
Powiększ
con_terra

Z końcem 2009 roku GISPartner zyskał nowego partnera biznesowego - niemiecką firmę con terra GmbH. Na mocy umowy GISPartner został dystrybutorem rozwiązań con terry. Kluczowym celem umowy partnerskiej jest skuteczna implementacja dyrektywy INSPIRE zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Współpraca będzie obejmować także budowę i rozwój zaawansowanych produktów geoinformatycznych, co ułatwia fakt korelacji rozwiązań con terry i ESRI.

Con terra jest jednym z najważniejszych dostawców technologii w zakresie  geoinformatyki. Tworzy indywidualne rozwiązania informatyczne w zakresie Infrastruktury Informacji Przestrzennej. Jest bezpośrednio zaangażowana w realizację założeń INSPIRE.

Oferty pracy Kariera w GISPartner

Sprawdź aktualne oferty pracy w naszej firmie czytaj dalej Oferty pracy

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Dowiedz się więcej.