Main Content

X Konferencja ESRI Polska

  • 19.10.2012

Spotkajmy się!

esri_konferencja
Powiększ
esri_konferencja

W dniach 23-25 października 2012 roku w Warszawskim Centrum Expo XXI przy ulicy Ignacego Prądzyńskiego 12/14, odbędzie się jubileuszowa Konferencja ESRI Polska. Hasło przewodnie tegorocznej Konferencji brzmi „Wspólna przestrzeń – jeden GIS” i ma podkreślać konieczność współpracy różnych branż w celu przemyślanego i zoptymalizowanego zarządzania przestrzenią.
Spółka GISPartner będąca złotym sponsorem konferencji, serdecznie zaprasza na swoje stoisko oraz wystąpienia.
Specjalnie dla Państwa poprowadzimy warsztaty nt. „iMapCatalog – Zarządzanie Systemem Informacji Przestrzennej” o godz. 10.15 w dniu 23.10.2012r. W ramach spotkania zaprezentowany zostanie iMapCatalog jako aplikacja wielozadaniowa, która umożliwia realizację pełnego zakresu pracy administratora Systemu Informacji Przestrzennej budowanego w oparciu o platformę iMap.

Nasi Prelegenci wygłoszą również referaty:
„Aplikacja do prowadzenia ewidencji dróg i obiektów mostowych w SIP Wodzisław Śląski” w ramach sesji Administracja Publiczna o godzinie 14.50 w dniu 25.10.2012r.
oraz
Bezpieczeństwo publiczne i zarządzanie kryzysowe na przykładzie portali samorządowych” w ramach sesji Bezpieczeństwo Publiczne o godz. 15.15 w dniu 25.10.2012r.


Zapraszamy wszystkich Klientów oraz osoby zainteresowane do odwiedzenia naszego stoiska, na którym będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą firmy, dotychczasowymi rozwiązaniami, obejrzeć prezentacje oraz porozmawiać z przedstawicielami firmy.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Dowiedz się więcej.