Main Content

Zakończenie projektu SIP w Wodzisławiu Śląskim

  • 02.04.2012

29 marca odbyła się konferencja podsumowująca wdrożenie Systemu Informacji Przestrzennej w Wodzisławiu Śląskim. Na konferencji obecni byli przedstawiciele władz miasta i powiatu, osoby zaangażowane w pracę nad systemem, przedstawiciele GISPartner, inżynier projektu oraz lokalne media

Podczas konferencji podsumowującej ponad roczną pracę nad wdrożeniem Systemu Informacji Przestrzennej omówiono jego założenia, zasady działania i zastosowanie.
Prezydent Miasta Mieczysław Kieca docenił wdrożone technologie i możliwości, jakie stwarza system zarówno dla pracowników urzędu, jak i dla użytkowników zewnętrznych – mieszkańców, inwestorów i turystów. Kierownik Projektu ze strony Zamawiającego – Halina Sieradz – w szczególności docenia rolę SIP w zarządzaniu ładem przestrzennym, infrastrukturą techniczną i komunikacyjną oraz bezpieczeństwem publicznym.
Jerzy Albin – Inżynier Projektu – omówił całe przedsięwzięcie, jego cele, przebieg, wdrożone produkty i przewidywane efekty, które przyniesie wdrożenie.
Z ramienia Wykonawcy Systemu - firmy GISPartner Sp. z o.o. – Paweł Pietras dokonał prezentacji narzędzi systemu oraz jego praktycznego zastosowania, zarówno w odniesieniu do obowiązków urzędowych, jak i do potrzeb zewnętrznych użytkowników.
Spotkanie podsumował Prezydent Dariusz Szymczak wyrażając nadzieję na szerokie wykorzystanie możliwości SIP, a w przyszłości być może jego rozbudowę o nowe, potrzebne elementy.
 

Źródło: www.wodzislaw-slaski.pl
Powiększ
Źródło: www.wodzislaw-slaski.pl
Źródło: www.wodzislaw-slaski.pl
Powiększ
Źródło: www.wodzislaw-slaski.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Dowiedz się więcej.