Main Content

Pierwsze miejsce Geoportalu 2

  • 04.12.2012

Pierwsze miejsce dla Geoportalu 2 w ocenie Władzy Wdrażającej Programy Europejskie.

geoportalgov
Powiększ
geoportalgov

 W dniu 3 grudnia odbyła się konferencja pt. "Spotkanie z instytucjami zaangażowanymi w realizację Projektów 7.osi Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka w ramach wymiany pozytywnych doświadczeń" zorganizowana przez Władzę Wdrażającą Programy Europejskie w Warszawie.
W czasie spotkania przedstawione zostały pozytywne przykłady rozwiązań związanych z zarządzaniem i rozliczaniem realizowanych projektów. W ocenie Władzy Wdrażającej Programy Europejskie z uwagi na pozytywnie zakończony proces weryfikacji wymaganych procedur i stosowanych instrumentów zarządczych, projekt Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii – Geoportal 2, zajmuje pierwsze miejsce pod względem wdrażanych rozwiązań wśród projektów 7 Osi POiG.
Działania podejmowane w ramach Projektu Geoportal 2 oraz dobre praktyki stosowane przy realizacji projektów Urzędu przedstawił Marek Szulc - kierownik projektu Geoportal 2.

Wykonawcą części projektu - systemu Geoportal 2 w zakresie implementacji, utrzymania usług INSPIRE i ich brokera krajowego, brokera branżowego oraz przeprowadzenia szkoleń na potrzeby projektu GEOPORTAL 2 jest konsorcjum firm Asseco Poland S.A., Esri Polska Sp. z o.o. oraz GISPartner Sp. z o.o.

geoportal2
Powiększ
geoportal2

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis działa lepiej. Dowiedz się więcej.